Cyklo IK
Petr KREJČÍ

AKTUÁLNĚ .. KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA .. NAŠE NABÍDKA .. O CYKLOSERVISU .. CENÍK .. AKCE .. FOTOGALERIE


O CYKLOSERVISU


Ve městě NERATOVICE byla v roce 2011 otevřena nová prodejna jízdních kol.

Jmenuje se "Cyklo IK", sídlí v ulici 28. října čp. 907

Najdete nás ZDE

Sortiment provozovny zahrnuje veškeré příslušenství pro všechny kategorie cyklistů. Samozřejmostí je nabídka náhradních dílů k opravám a další zboží (viz.NAŠE NABÍDKA).

Naše služby
Vedoucí našeho obchodu - Petr KREJČÍ, který Vám rád poradí s výběrem kola a potřebných doplňků.
V našem obchodě lze platit creditní kartou Visa Electron, Mastercard.

Team, který Vás rád uvítá v Novém obchodě v Neratovicích.
Náš team, vás rád provede našim obchodem a ukáže Vám všechny produkty, které nabízíme. Poskytujeme poradenství ve výběru Vašeho nového kola a doplňků.
Zajišťujeme servis (kompletní opravy) a pozáruční servis, který nabízíme při nákupu nového kola na naší prodejně zcela ZDARMA.

Také rozvážíme nově zakoupená kola až k Vám domu (po domluvě se zákazníkem), dohodneme po telefonu den a čas jaký Vám vyhovuje. Radi Vám vyhovíme tak, aby Vám to nedělalo potíže si vzít volno z práce.

Věrnostní program

Do letošní sezóny jsme pro Vás připravili věrnostní program, který Vám nabídne různé slevy při nákupu v prodejně Cyklo IK Neratovice.
Nabízíme tři ůrovně věrnostního progamu:
při nákupu zboží nad 3000,- Kč dostanete věrnostní kartu se slevou 7%, kterou můžete uplatnit na veškerý sortiment a služby v Cyklo IK Neratovice.
při nákupu Nového kola a doplňků nad 12 000,- Kč dostanete věrnostní kartu se slevou 12% kterou můžete uplatnit na veškerý sortiment a služby v Cyklo IK Neratovice.
Rodiný program:
nakoupí-li Vaše rodina u nás kola a doplňky a stane se Věrnostním klientem, zajistíme Vám kompletní služby, který Cyklo IK nabízí po celou dobu vašeho cyklistického sportu 18% slevu na Vše.

Věrnostní karty jsou nepřenosné a vztahují se slevy pouze na jméno klinte uvedené na věrnostní kartě.

Naše provozovna poskytuje komplexní servis na veškerá jízdní kola bez ohledu na značku
poweredbyJtri