Cyklo IK
Petr KREJČÍ

AKTUÁLNĚ .. KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA .. NAŠE NABÍDKA .. O CYKLOSERVISU .. CENÍK .. AKCE .. FOTOGALERIE


NAŠE NABÍDKA

V sortimentu našeho obchodu převládají značky níže uvedených výrobců :
Pro více informací o značce KLIKEJTE NA FIRMU :o)

Kola AUTHOR
- jedná se o nejrozšířenější značku na území ČR.
- Dále se tato značka prosazuje i za hranicemi a v současné době se se značkou AUTHOR můžete setkat i ve světě

Kola AGANG
AGang představuje evropskou značku pro jízdní, horská, celoodpružená a freestylová kola včetně příslušenství a sportovních potřeb

Kola GT
Z garážového projektu vyrostla jedna z největších a nejpřínosnějších cyklistických značek na světě. Bezpočtem zásadních inovací (Triple Triangle™, i-Drive™,…) a užitečných vylepšení, jako je vynalezení výměnné patky (háku přehazovačky) nebo výztuhy okrajů hlavové trubky, ukázala, že je technologickou značkou, která nechce jen prodávat, ale hlavně tvořit, vylepšovat, vynalézat – jednoduše přinést uživateli maximální kvalitu.

Kola MONGOOSE
Značka vznika jako garážová roku 1974 v Californii a již od samého začátku byla ve svém oboru inovátorem. Od prvních produktů - magnéziových kol MogoMag po současné BMX, horská a silniční kola - Mongoose je synonymum pro vysoce kvalitní závodní náčiní.
Stavíme pro opravdové jezdce. To je důvodem proč naši designéři testují kola přímo v bikeparcích a na stezkách v horách. Mongoose nechce pouze překračovat limity. Mongoose vytváří nové.

Kola SCHWINN
Značka Schwinn byla založena roku 1895 v Chicagu. Patří tedy mezi výrobce kol s nejbohatším dědictvím nejen v USA, ale na celém světě. Postupem času se v Americe značka Schwinn stala synonymem jízdního kola, kvality, tradice a moderního stylu.


Dále u nás najdete oblečení, díly a doplňky těchto značek :


CATAYE www.cateye.cz
Známá japonská značka má dnes vedoucí pozici v oboru cyklopočítačů a osvětlení. Je světovou jedničkou na většině světových trhů, její technický vývoj je vždy o krok před konkurencí. Výrobky jsou známy svou kvalitou a spolehlivostí i na českém trhu.

PANARACER www.panaracer.cz
Firma PANARACER se zabývá výrobou jak MTB plášťů, tak umí i pláště na silnici.

RST www.rstmtb.cz
S dvacetiletou praxí a odbornými znalostmi z vývoje a výroby vlastních odpružených systémů, se RST podařilo zařadit mezi lídry cyklistického průmyslu a proniknout na celosvětový trh v době, kdy odpružení již není výsadou kol nejvyšší cenové kategorie.

TACX www.tacx.cz
Kromě domácích trenažérů vyrábí společnost Tacx i nářadí pro cyklisty, stojany pro opraváře, lahve na vodu a úchyty na lahve.

Funkční prádlo CRAFT craft.cz
Jedna z předních firem vyrábějících funkční prádlo a sportovní oblečení. Ve světě sportu je Craft znám nejen svým komfortním funkčním prádlem, které vyvíjí již od 70. let 20. století, ale i dalšími vrstvami sportovního oblečení. Craft byl vůbec prvním iniciátorem celého systému oblékání ve třech na sebe navazujících vrstvách, které chrání organismus před nepřízní počasí i v náročných klimatických podmínkách. Kolekce značky Craft je postavena především na bohaté nabídce funkčního prádla, druhé vrstvy a kompletní sady oblečení pro běžecké lyžování, běh a cyklistiku

Sportovní oblečení a obuv NEW BALANCE www.newbalance.cz
New Balance vyrostl z malé firmy se základnou v Bostnu ve světového výrobce plně funkční sportovní obuvi a textilu.

Cyklistické brýle a přilby UVEX www.uvex-cycling.cz
Uvex je renomovaná značka, jejíž hlavní motivací je důsledná ochrana lidského zdraví, s důrazem na technickou dokonalost a funkci. To jsou hodnoty, které jsou následovány pokrokovými inovacemi. Ovoce takového přístupu je bezpočet nových technologií a produkce široké nabídky cyklistických helem a sportovních brýlí vyznačující se pohodlím a zajišťující maximální bezpečnost. Zkušenosti pramení nejen ze světa cyklistiky a z dalších sportů, oblasti bezpečnosti práce a volného času.
Uvex je mezinárodně uznáván jako světová špička nejen ve výrobě helem a brýlí. Má za sebou více než 80-letou historii.
Uvex má svá zastoupení na všech důležitých světových trzích. Dále má vlastní satelity ve Švýcarsku, Rakousku, Nizozemí, USA a Japonsku.

Cyklistické tretry LAKE www.lakecycling.cz
Tradiční americká značka cyklistických treter a rukavic. Vysoký komfort, dlouhá trvanlivost a maximální ochrana jsou klíčovými hodnotami, kterými se Lake řídí při vývoji a výrobě svých produktů. Pro sezónu 2009 si topmodel CX 401 CFC zvolilo 11 slavných profesionálů ze stájí Cervelo (např. Carlos Sastre), 11 závodníků ze stáje Garmin (např. Fabian Wegmann) a 12 favoritů stáje Milram, a další jednotlivci z Pro Tour.

Cyklistické oblečení GIORDANA www.giordana.cz
Giordana je především technické cyklistické oblečení, vyvíjené a vyráběné ve vlastní, moderní továrně u italského městečka Mantova. Každý jednotlivý proces vývoje a výroby – od návrhu přes tisk až po poslední steh každého švu – tedy probíhá „pod jednou střechou“. Díky tomu je každý procesní krok pečlivě kontrolován. Giordana tímto zaručuje naplnění svých vysokých kvalitativních standardů.

Pláště MAXXIS www.maxxis-tires.cz
V cyklistice je znám především svými pokročilými technologiemi a produkcí špičkových produktů pro DH, XC a BMX. Velkou předností je široká paleta dezénu, rozměrů a směsí pro všechny terény.

Pláště CST www.cst-tires.cz
Značka CST představuje ekonomickou variantu plášťů od stejného výrobce značkových plášťů Maxxis. Díky propracované kontrole kvality jsou pláště a duše CST ve své cenové třídě na špici.

Špičková maziva a čistidla MOTOREX www.motorex-cycling.cz
Motorex je špičková švýcarská rafinérie, která už přes 90 let zkoumá, vyvíjí a vyrábí lubrikanty a chemikálie. V současné době má ve svém záběru přes 2000 produktů ve třinácti různých průmyslových odvětvích. Nabízíme vám špičková maziva a čistidla určená všem částem kol včetně odpružených vidlic. Mnohaleté zkušenosti a vysoký technologický standard se odráží ve výjimečné kvalitě výrobků Motorex. Švýcaři jsou známí svým kladným vztahem k přírodě a v Motorexu tomu není jinak. Proto snad ani nepřekvapí, že téměř všechny produkty určené pro cyklisty jsou biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí.

KASTAR www.kastar.cz
Dovozce světových značek jako jsou: MAVIC, VITTORIA, GEAX, LAS, SAPIM, ZÉFAL

Komponenty japonského giganta SHIMANO www.paul-lange.cz
Odkaz na výrobce www.shimano.com

Jedná se o komponenty vyráběné v zemi vycházejícího slunce, která je proslulá svou precizností. Není to žádná náhoda, že jezdci PRO TOUR sázejí ma kvalitu a přesnost značky SHIMANO. Jako první na světě uvedl na trh kompletní elektronické řazení pro silniční kola

Zapletená kola a ráfky REMERX www.remerx.cz

poweredbyJtri